افتتاح مجتمع گردشگری لاهیجان پس از ۲۲ سال

گیلان جز سه استان برتر کشور در اکران جشنواره فجر شناخته شد.
بهمن ۲۳, ۱۳۹۷
کشتی تفریحی میرزا کوچک خان
کشتی میرزا کوچک خان جنگلی
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷

شهردار لاهیجان از افتتاح مجتمع گردشگری این شهرستان پس از ۲۲ سال خبر داد و گفت: مبلغی که برای این جزیره گردشگری هزینه شد بالغ‌بر ۶۰ میلیارد ریال بود.

مسعود کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لاهیجان با اشاره به بازگشایی مجتمع گردشگری لاهیجان اظهار کرد: جزیره گردشگری لاهیجان پس از ۲۲ سال هم‌زمان با شب پیروزی انقلاب اسلامی بازگشایی شد.

وی با اشاره میزان بودجه هزینه شده برای بازگشایی مجتمع گردشگری در لاهیجان گفت: مبلغی که برای این جزیره گردشگری هزینه شد بالغ‌بر ۶۰ میلیارد ریال بود.

شهردار لاهیجان با ابراز امیدواری برای پیشرفت این مجتمع و جذب گردشگران بومی و غیربومی در این جزیره تصریح کرد: امیدواریم با سیاست‌گذاری‌های مجموعه شورا و شهرداری و نیز با توجه به تبیین بودجه سال ۹۸ برای شهرستان لاهیجان این مجتمع پیشرفت بیشتری داشته و ارمغانی برای جذب گردشگر به شهرستان لاهیجان باشد.

کاظمی افتتاح مجتمع گردشگری شهرستان لاهیجان را نویدی برای جذب گردشگران بیشتر به این شهرستان عنوان کرد و افزود: امیدواریم طبق آنچه برای بودجه سال آتی به لاهیجان تعلق می‌گیرد این جزیره به یک مجموعه گردشگری و حتی قطب گردشگری در شمال کشور تبدیل شود.