آبشار لونک

مسجد اسپیه مزگت
دی ۲, ۱۳۹۷
حمام دیلمان
حمام دیلمان
دی ۳, ۱۳۹۷
آبشار لونک

آبشار لونک ؛ افسون زیبای طبیعت

استان گیلان آبشارهای فراوانی دارد که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فردی دارد که هریک از آن ها را متمایز از دیگری می کند. یکی از این آبشارها، آبشار لونک است که در جاده دیلمان – سیاهکل قرار دارد.

این آبشار زیبا برخلاف دیگر آبشارهایی که با ارتفاعشان خودنمایی می کنند، ارتفاع کمی دارد اما عرض آن زیاد است. در واقع آبشار لونک از دو آبشار دو قلو نزدیک به هم تشکیل شده است که در فصل های پر آب مانند بهار و پاییز به یکدیگر می پیوندند.

آبشار لونک به ارتفاع ۶ متر و عرض ۲۰ متری در دل جنگل های سیاهکل هر گردشگری را به سوی خود می کشاند. آبشار لونک تنها جاذبه ی زیبای این منطقه نیست، در فاصله ای کم از این آبشار یک رودخانه خروشان وجود دارد که زیبایی منحصر به فردی دارد.

رسیدن به آبشار لونک کار چندان سختی نیست، چرا که در مسیر رسیدن به آن پله هایی ایجاد شده است تا گردشگران راحت تر باشند و همچنین در این منطقه سرویس بهداشتی و آب لوله کشی برای راحتی مسافران وجود دارد.

 

آبشار لونک

بهترین زمان سفر

بهترین زمان سفر به این منطقه بهار است که هم طبیعت زیباست و هم آبشار در پر آب ترین حالت ممکن قرار دارد. فصل بهار اگرچه آبشار کم آب است اما طبیعت سرسبزی خاص و ویژه ای دارد.

فصل پاییز نیز با برگ های رنگارنگ انتظار گردشگران را می کشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.