گیلان | برتری «ملوان بندرانزلی» در برابر «سرخپوشان پاکدشت»

سیرابیج
سیرابیج یا سیراویج گیلانی
دی ۲۹, ۱۳۹۷
گیلان جز سه استان برتر کشور در اکران جشنواره فجر شناخته شد.
بهمن ۲۳, ۱۳۹۷
برتری تیم ملوان بندر انزلی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز دو تیم ملوان بندرانزلی و سرخپوشان پاکدشت از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی بندرانزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم ملوان بندرانزلی به پایان رسید.

ترکیب تیم ملوان بندرانزلی:

حمید عرفانی، وحید حیدریه، مهیار زحمتکش، عظیم گوک، حافظ یعقوبی، پژمان نوری، محمد حسین پور(از دقیقه ۶۸ مهدی هاشمی‌نژاد)، میلاد کمندانی(از دقیقه ۸۸ عباس عامری)، پوریا غلامی، محمدرضا نقدی پور(از دقیقه ۸۰ میلاد احمدی) و شهریار مغانلو.

سرمربیگری تیم ملوان بندرانزلی را محمد احمدزاده برعهده داشت.

ترکیب تیم سرخپوشان پاکدشت:

علی محسن زاده، رضا مرادی، مصطفی ماهی، محسن طرهانی، محمد امینی، شاهین توکلی(از دقیقه ۷۱ حسین کریمی)، هادی ایمانی(از دقیقه ۶۱ امیرحسین فشنگچی)، محمد رحمتی، حسین فاضلی(از دقیقه ۶۱ پیام ملکیان)، شاهین مجیدی و علی خسرونژاد.

سرمربیگری تیم سرخپوشان پاکدشت را محمود فکری برعهده داشت.

گل: شهریار مغانلو دقیقه ۸ و ۵۶(ملوان بندرانزلی) پیام ملکیان دقیقه ۸۱(سرخپوشان پاکدشت)

کارت زرد: هادی ایمانی دقیقه ۳۷، محمد رحمتی دقیقه ۴۴(سرخپوشان پاکدشت) عبدالعظیم گوک دقیقه ۷۳، مهدی هاشم نژاد دقیقه ۸۹(ملوان بندرانزلی)

 

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم ملوان بندرانزلی در دقایق ابتدایی نیمه نخست توانست با استفاده از ضربه پنالتی نخستین گل خود را به ثمر برساند که تیم سرخپوشان پاکدشت برای به‌گل رسیدن حملات زیادی را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی طراحی کرد اما این حملات بی‌ثمر بود تا بازی در‌ نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم ملوان بندر انزلی به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم ملوان بندرانزلی با استفاده از جناحین حملاتی را بر روی دروازه تیم سرخپوشان پاکدشت طراحی کرد که توانست دومین گل را وارد دروازه تیم سرخپوشان پاکدشت کند و در سوی دیگر تیم سرخپوشان پاکدشت با استفاده از عمق دفاع تیم ملوان بندرانزلی حملاتی را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی انجام داد که توانست نخستین گل را وارد دروازه تیم ملوان بندرانزلی کند تا بازی با برتری ۲ بر یک تیم ملوان بندرانزلی به پایان رسید.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی محمد احمدزاده به همراه کادر فنی تیم ملوان بندرانزلی به‌سوی نیمکت تیم سرخپوشان پاکدشت رفتند.

در نیمه نخست بازی ۲ دقیقه و در نیمه دوم بازی ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.